Brainfood – pokrm pro mozek


Brainfood (v překladu „pokrm pro mozek“) je nový koncept stravování na konference, školení a firemní meetingy. Brainfood je zdravě sestavené stravovací menu, které je v nabídce provozovatele konferenčních prostor.

Jedná se o vhodně zvolenou kombinaci takových potravin, které nezatíží organismus zúčastněných a umožní jim lepší soustředění, příznivě působí na paměť a aktivuje myšlení. Je to kombinace surovin, které uchovávají v těle stabilní hladinu cukru, nezatěžují trávicí ústrojí, nezpůsobují ospalost, ale naopak působí povzbudivě a umožňuje rychleji reagovat na určité situace cs.wikipedia.org.

Brainfood menu potěší vaše chuťové buňky a jeho vkusné uspořádání uspokojí všechny ostatní smysly. Naleznete v něm: více ryb, celozrnných výrobků, ovoce a zeleniny; čerstvé, lokální potraviny, které byly minimálně průmyslově zpracované; výrobky, které obsahují max. 10% tuku a především přírodní sladidla chocolate slim.

Proč Brainfood:

Díky Brainfood menu se školení či konference stává mnohem efektivnější. Účastníci se necítí po dvou dnech, většinou sezení a soustředění, unaveni a vyčerpaní.

Aplikace Brainfood:

Nabízíme pomoc organizátorům konferencí, kongresových center a hotelům nastavit jídelníček či menu pro připravované setkání právě ve stylu Brainfood

  • Společně si připomeneme a oživíme zdravé stravovací návyky. Přizpůsobíme váš jídelníček současným potřebám vzhledem k možnostem a zdravotnímu stavu.
  • Poskytneme přesný rozpis receptur pro kuchyni,
  • Zaškolíme kuchaře,
  • Pomůžeme vám se sestavením promo textů pro vaše zákazníky.

Rate this post