Jídelníček na hubnutí ZDARMA: Podívejte se jak může vypadat


Jídelníček na hubnutí

Nevíte si rady, co jíst, aby nadbytečná kila zmizela? Poradíme vám s jídelníčkem na redukci váhy!

Připravili jsme si pro vás reálnou ukázku, jak může vypadat takový jídelníček na hubnutí. A navíc ji od nás máte zdarma.

Kromě potravin se však budeme věnovat i tomu, zda je takový jídelníček skutečně efektivní. Jídelníčků zdarma je na internetu nepřeberné množství, ale nejsou indivdiuální, takže nejen, že nemusí každému chutnat, ale také nemusí být zcela optimální napiste. Posvítíme si tedy na to, zda se nevypatí si nechta jídelníček na hubnutí zpracovat.

Snídaně: Celozrnný chleba se šunkou (80 g) a podle chuti zelenina
Svačina: Jogurt + 3 lžíce vloček
Oběd: Přírodní kuřecí řízek s bramborovou kaší a zeleninou
Svačina: Jablko
Večeře: Tvarůžky s celozrnným rohlíkem a zeleninou
Druhá večeře: Okurka

Přesně takto může vypadat jídelníček, pokud chcete hubnout. Je dobře vyvážený tak, aby jste neměli přes den hlad. Navíc můžete vidět, že je rozdělen na 6 chodů za den. Na podobném principu lze postavit i další jídelníčky black latte diskuse.

Upozornění: Tento jídelníček je pouze na jeden den a nelze se takto stravovat dlouhodobě každý den.

Jídelníčky zdarma jsou skvělá věc, protože jsou snadno dostupné na internetu. Vybrat si můžete z tisíců různých typů a samozřejmě podle své chuti. To jsou jistě nesporné výhody bylo.

Ovšem i zde jsou nevyhody, mezi které patří především neindividuálnost takového jídelníčku. Pokud se neorientujete v problematice výživy a svůj metabolismus dobře neznáte, nemusí být takové stravování vůbec efektivní k redukci váhy, někdy dokonce naopak.

Vyzkoušíte-li tedy vícero jídelníčků bez významnějších úspěchů, pak je na čase zauvažovat nad možností nechat si jídelníček sestavit odborníky z výživové poradny. Dnes to již není žádný luxus a výsledky stojí za to.

Rate this post