Složení BOTARIN EASY SLIM CAPS


Složení BOTARIN EASY SLIM CAPS. A proč tento přípravek funguje!

  • L-carnitin: prostřednictvím L-carnitinu můžete účinně snížit svou váhu. Samozřejmě tou nejskvělejší kombinací je to, že spojíte hubnutí s pohybem či fyzickou činností. Dosáhnete takto výsledků rychleji, ale není to vždy podmínkou.
  • Chitosan: je to látka, která přirozenou cestou váže tukové látky. Jinak řečeno se jedná o přírodní vlákninu, na kterou se ve střevech navážou tuky a prostřednictvím toho se zabraňuje jejich vstřebávání do krevního oběhu https://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1chvatovit%C3%A9_p%C5%99ej%C3%ADd%C3%A1n%C3%AD. Chitosan tedy posléze řídí a kontroluje Vaši váhu. Na Chitosan se navážou tukové látky a posléze se stolicí vyloučí ven z těla. Pomocí Chitosanu zlepšíte i činnost tlustého střeva a odstraníte škodliviny. Snížuje také hladinu cholesterolu, se kterou se mnoho lidí v dnešní době potýká. Chitosan reguluje činnost střev, podporuje vstřebávání tuků a úspěšně reguluje Vaši váhu cs.wikipedia.org. Také samozřejmě výrazně zhubnete. Když užíváte Chitosan, snižujete takto riziko zúžení cév a podporujete činnost inzulínu. Odstraníte i zácpu. Chitosan je pomocníkem vstřebávání méně tuků i kalorií, čímž dochází následně k Vašemu vytouženému zhubnutí.
  • Mate – Extrakt: další látkou, která pomáhá k redukci váhy, nemáte posléze hlad, zhubnete, rozloží se Vám přebytečný tuk v játrech, odstraníte tuk ze střev a z podkožní tkáně, posilníte a uvolníte organismus, působí proti stresu a také dalším účinkem je, že dokáže zvýšit nízký tlak.
  • Chlorella: říká se jí zelený zázrak, jedná se o mikroskopickou řasu s nazelenalou barvou, má velký zdroj bílkovin, aminokyselin, chlorofylu a také důležitých vitamínů a minerálních látek timto. Chlorella nás zbaví toxických látek, podpoří čistící procesy jater a i ledvin, pomůže při akné a proti předčasnému stárnutí a neutralizuje volné radikály. Sniží hladinu cholesterolu. A zejména po ní zhubnete a Váš organismus bude detoxikován. A zejména po ní zhubnete a Váš organismus bude detoxikován

Rate this post